Producent śrut paszowych: rzepakowych, sojowych, słonecznikowych

Makuch rzepakowy producent
Producent makuchów paszowych: rzepakowych, sojowych, słonecznikowych
8 lipca 2019
Tłuszcze zwierzęce kat. 3
Producent tłuszczy zwierzęcych 3 kategorii
22 lipca 2019

Producent śrut paszowych: rzepakowych, sojowych, słonecznikowych

Śruta rzepakowa producent

Śruta rzepakowa producent

Producent śrut paszowych

Nasza firma Agri Line ma wieloletnie doświadczenie w ramach sprzedaży wysokiej jakości materiałów pochodzenia roślinnego, w tym także surowców przeznaczonych na pasze. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo naszą ofertę!

Dostarczamy najlepsze śruty o szerokim zastosowaniu, które chętnie wybierane są przez hodowców zwierząt. Nasze śruty pochodzą od sprawdzonych dostawców i poddawane są regularnym kontrolom, dzięki czemu spełniają wszystkie odpowiednie normy.

 

W naszej ofercie znalazła się:

  • śruta rzepakowa
  • śruta sojowa
  • śruta słonecznikowa

 

Powyższe rodzaje śruty są rekomendowane jako wartościowy dodatek do pasz dla zwierząt różnych gatunków, wspierając ich prawidłowy wzrost oraz rozwój. Ze względu na wysoką zawartość białka stanowi podstawę pasz wysokobiałkowych.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą śruty roślinnej!

Śruta – podstawowe informacje

Śrutą nazywa się produkt otrzymywany przez jednorazowe rozdrobnienie ziaren roślin uprawnych. Stosuje się wówczas metodę kruszenia w specjalnym urządzeniu nazywanym śrutownikiem.

Najczęściej wytwarzana jest śruta zbożowa, ale również może być ona produkowana z roślin strączkowych – motylkowych lub też z roślin oleistych.

Aby śruta cechowała się wysoką jakością, ważne jest nie tylko wybranie odpowiedniego surowca, ale również zastosowanie odpowiedniej metody śrutownia. Aktualnie za najlepsze uznaje się śrutowniki kamieniowe, które składają się z dwóch kamieni odpowiedzialnych za ścieranie wpadających między nie nasion. Stopień rozdrobnienia można regulować poprzez odpowiednie ustawienie między sobą kamieni.

Śruta powstaje również jako produkt uboczny przy wytwarzaniu innego rodzaju produktów, na przykład olejów.

W naszej firmie Agri Line specjalizujemy się w sprzedaży śruty z roślin oleistych, a mianowicie śruty rzepakowej, sojowej oraz słonecznikowej.

Śruta rzepakowa – jest produktem powstającym podczas ekstrakcji oleju z nasion rzepaku. Zawiera duże ilości białka i małe ilości tłuszczów.

Śruta sojowa – jedna z najlepszych jakościowo śrut znajdujących się na rynku, która często wykorzystywana jest do mieszanek paszowych dla zwierząt. Powstaje podczas procesu obróbki soi przez wyciskanie z niej oleju oraz obróbkę cieplną.

Śruta słonecznikowa – polecana przede wszystkim jako dodatek do pasz dla drobiu. Zawiera duże ilości białka niezbędnego do wzrostu zwierząt.

Ze względu na dużą zawartość protein oraz energii w śrutach możliwe jest tworzenie pasz wysokoenergetycznych oraz wysokoproteinowych w niskich cenach. To najlepsza alternatywa dla mączek mięso-kostnych.

Zapraszamy do zamówienia śruty w Agri Line!

Nasza firma Agri Line oferuje najwyższej jakości śruty przeznaczone dla branży agro. Naszym celem jest całkowite zadowolenie klienta, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również Państwa wymagania!

Zapewniamy szybką i sprawną dostawę śruty własnymi samochodami i we współpracy z uznanymi spedytorami. Oferujemy surowce zarówno luzem, jak również konfekcjonujemy je – stosujemy worki typu Big Bag.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, jesteśmy do dyspozycji.

 

Śruta rzepakowa

Agri Line oferuje najwyższej jakości śrutę rzepakową – dostarczamy wyłącznie sprawdzone surowce roślinne od najlepszych dostawców na terenie Polski oraz Unii Europejskiej!

Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klientów, dlatego też dążymy do tego, aby zapewniać im dostęp do najlepszych towarów w przystępnych cenach. Duży nacisk kładziemy również na jakość obsługi. Posiadamy wielu klientów, którzy rekomendują nas jako sprawdzonego dostawcę – mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na dołączenie do grona naszych stałych odbiorców.

Śruta rzepakowa – podstawowe informacje

Śrutą nazywa się produkt powstający przez rozdrobnienie nasion roślin uprawnych w urządzeniu nazywanym śrutownikiem. Rozdrobnione nasiona mogą pochodzić ze zbóż, a także z innych nasion, na przykład roślin strączkowych lub oleistych.

Pod względem zawartości tłuszczu śruta posiada go mniej niż makuch, dlatego też jest bardziej sucha.

Śruta znalazła zastosowanie przede wszystkim w produkcji pasz dla zwierząt. Wytwarzana z niej pasza jest wysokoenergetyczna oraz wysokobiałkowa, dzięki czemu może być stosowana jako zamiennik mączek mięsno-kostnych.

Nasza firma Agri Line specjalizuje się w dostawie śruty wytwarzanej z nasion roślin oleistych, w tym także śruty rzepakowej o bardzo dobrych parametrach odżywczych.

Śruta rzepakowa powstaje podczas ekstrakcji oleju z nasion rzepaku. Pod względem swojego składu chemicznego różni się od nasion surowych – zawiera mniejszą ilość tłuszczu – około 2,5 proc., lecz dużą ilość białka – nawet do 38 proc. składu.

Rzepak zawiera duże ilości egzogennych aminokwasów, w tym przede wszystkim metioniny przy mniejszym udziale lizyny. W paszach rzepakowych charakterystyczny jest także udział glukozynolanów.

Dostarczana przez naszą firmę śruta rzepakowa jest produktem najwyższej jakości, który znalazł szerokie zastosowanie przede wszystkim w hodowli bydła jako dodatek do pasz. Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie ich odpowiedniego profilu odżywczego przy zachowaniu przystępnych cen.

Zapraszamy do zamówienia śruty rzepakowej w Agri Line!

Nasza firma Agri Line wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferuje im najwyższej jakości artykuły pochodzenia roślinnego stosowane jako komponenty do pasz. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, a także regularnej kontroli naszych surowców możemy zapewnić Państwu ich pełne bezpieczeństwo.

Dostarczamy śrutę rzepakową na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Posiadamy własny magazyn zlokalizowany w miejscowości Jastrzębie-Zdrój na południu Polski. Nasza firma realizuje transport własny lub z pomocą sprawdzonych spedytorów. Oferujemy głównie surowce luzem, ale również istnieje możliwość ich konfekcjonowania – pakowania w worki typu Big Bag.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo – nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie zapytania wyczerpująco.

 

Śruta sojowa

W naszej firmie Agri Line dostarczamy klientom najlepszej jakości śrutę z roślin oleistych o szerokim zastosowaniu w branży agro. W naszym asortymencie znalazła się również śruta sojowa, która cechuje się bardzo dobrymi parametrami odżywczymi, dlatego też jest powszechnie stosowana jako dodatek paszowy dla różnych gatunków zwierząt.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z tego, co oferujemy, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była całkowicie udana. Zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi!

Śruta sojowa – podstawowe informacje

Śruty powstają jako efekt rozdrobnienia nasion roślin uprawnych poprzez ich rozkruszenie w urządzeniu nazywanym śrutownikiem. Wytwarza się przede wszystkim śrutę zbożową, ale również można produkować ją z innych typów nasion, na przykład roślin strączkowych lub oleistych.

Wysokiej jakości śruta zawiera duże ilości wartościowych substancji odżywczych, w tym między innymi białka oraz witamin i minerałów. W porównaniu do makuchów ma obniżoną ilość tłuszczu, dlatego też cechuje ją mniejsza wilgotność.

Nasza firma Agri Line specjalizuje się w dostarczaniu śruty z roślin oleistych, w tym między innymi z soi. Soja jest jedną z najczęściej używanych roślin w branży agro, która ze względu na swój profil wartości odżywczych doskonale nadaje się do żywienia różnych zwierząt, w tym zwierząt gospodarskich, drobiu oraz ryb.

Śruta sojowa jest otrzymywana jako produkt przeróbki nasion soi po wyciśnięciu z nich oleju, a także dodatkowej obróbki cieplnej. W zależności od końcówki obróbki śruta może być toastowana – jest wtedy podobna do trocin drzewnych o kolorze brązowym, albo też granulowana – wówczas ma postać granulek wytwarzanych przez granulator, co ułatwia także jej transport i przechowywanie.

Pod względem swoich właściwości odżywczych śruta sojowa cechuje się wysoką zawartością białek oraz substancji mineralnych, w tym fosforu, żelaza, wapnia, manganu oraz cynku. Dostępna jest również śruta sojowa o obniżonej ilości białek.

Dzięki zawartości wartościowych substancji oraz wysokiej dawce energii śruta sojowa stanowi doskonały komponent paszowy dla zwierząt wielu gatunków, będąc alternatywą dla drogich karm i mączek mięso-kostnych.

Zapraszamy do zamówienia śruty sojowej w Agri Line!

Nasza firma Agri Line jest skoncentrowana na tym, aby oferować klientom wyłącznie sprawdzone, bezpieczne produkty w korzystnych cenach. Współpracujemy z uznanymi producentami i gwarantujemy najwyższą jakość naszych surowców, która potwierdzona jest również przez badania certyfikowanych laboratoriów analitycznych.

Zapewniamy dostawę luzem oraz w workach typu Big Bag na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Dysponujemy własną flotą transportową, a także dostarczamy towary we współpracy z zewnętrznymi firmami spedycyjnymi.

 

Śruta słonecznikowa

Firma Agri Line specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości śruty słonecznikowej dla klientów z Polski oraz innych krajów Europejskich. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających odbiorców, którzy oczekują sprawdzonej, stabilnej jakości oraz korzystnych cen!

W Agri Line od lat zajmujemy się dostarczaniem surowców rolnych dla wielu branż, w tym między innymi dla branży agro. Poprzez współpracę ze sprawdzonymi producentami oraz własne zaawansowane zaplecze możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Śruta słonecznikowa – podstawowe informacje

Śrutą nazywa się surowiec powstający jako produkt uboczny przy mieleniu ziaren w śrutowniku. Najczęściej produkowana jest śruta zbożowa, ale stosuje się również śruty innych typów, na przykład z roślin strączkowych – motylkowych lub też z roślin oleistych.

Ze względu na wysoką zawartość substancji odżywczych, w tym energii, białek i witamin oraz minerałów śruty są powszechnie stosowane w branży agro, między innymi do przygotowywania wartościowych pasz dla zwierząt różnych gatunków.

W porównaniu z makuchami śruta cechuje się niższą zawartością tłuszczów, co powoduje, że ma ona również niższą wilgotność.

Nasza firma Agri Line oferuje wysokiej jakości śrutę z roślin oleistych, w tym między innymi śrutę słonecznikową, która doskonale sprawdza się jako surowiec do wytwarzania mieszanek paszowych. Śruta słonecznikowa znalazła zastosowanie głównie przy produkcji pasz dla drobiu.

Pod względem zawartości substancji odżywczych śruta słonecznikowa jest bogatym źródłem białka podobnie jak śruta sojowa, przy tym jej cena jest bardziej atrakcyjna. Zawiera także aminokwas metioninę, która ma szczególne znaczenie dla prawidłowego wzrostu oraz rozwoju zwierząt. Ponadto posiada też duże ilości witaminy E, włókna pokarmowego, fosforu. Ze względu na niską zawartość lizyny wymaga stosowania dodatków pochodzenia syntetycznego, niemniej jednak jej pozostałe właściwości czynią z niej sprawdzony komponent paszowy.

Zapraszamy do zamówienia śruty słonecznikowej w Agri Line!

Nasza firma Agri Line od lat zajmuje się dostawą najwyższej jakości śruty słonecznikowej, a także innych surowców roślinnych o szerokim zastosowaniu. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu naszych klientów, dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, by współpraca z nami była całkowicie udana.

Prowadzimy współpracę z uznanymi producentami surowców rolnych z różnych krajów. Sprawdzamy je również regularnie w certyfikowanych laboratoriach, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu ich najwyższą jakość.

Realizujemy dostawę surowców rolnych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami – w Unii Europejskiej. Dysponujemy własną flotą samochodów i współpracujemy z uznanymi spedytorami, by zapewniać wszystkim z naszych klientów szybkie i regularne dostawy.

Sprzedajemy śruty luzem, ale również możemy zaoferować Państwu usługę ich konfekcjonowania w worki typu Big Bag.