Olej sojowy surowy

Producent Oleju prezentuje wysokiej jakości olej sojowy surowy o szerokim zastosowaniu.


Olej sojowy surowy - producent

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego charakterystyką i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży surowców roślinnych. Klientom dostarczamy również starannie wyselekcjonowane oleje roślinne przeznaczone dla wielu branż, między innymi spożywczej, agro, chemicznej, petrochemicznej.

W naszym asortymencie znajduje się również olej sojowy surowy. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami surowca tego rodzaju gwarantujemy jego najlepszą jakość.

Olej sojowy surowy
Olej sojowy surowy, czyli niepoddany procesowi rafinacji jest pozyskiwany w wyniku obróbki przez proces tłoczenia nasion soi zwyczajnej. Soja uznawana jest za najważniejszą na świecie roślinę oleistą. Aktualnie największymi producentami soi są Stany Zjednoczone, Brazylia oraz Argentyna.
Oleje znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się wysoką zawartością wartościowych substancji, w tym między innymi kwasów tłuszczowych oraz witamin.

Specjalne procesy produkcyjne oraz odpowiedni transport odpowiadają za ich optymalne parametry.

Olej sojowy surowy – podstawowe informacje

W nasionach soi zwyczajnej znajduje się około 18-24 proc. oleju. Olej sojowy zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe w ilości około 23-32 proc., a także około 50-64 proc. wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6.

Zawartość kwasu alfa-linolowego w oleju sojowym to około 2-12 proc.

Dodatkowo, olej sojowy surowy cechuje się wysoką jakością fosfolipidów, witamin, w tym witaminy E, antyoksydantów i innych wartościowych składników odżywczych.

Ze względu na swoje prozdrowotne właściwości olej sojowy znalazł szerokie zastosowanie w różnych branżach, w tym między innymi w branży agro oraz w branży spożywczej.

Wybierany jest do produkcji tłuszczów spożywczych, na przykład margaryny, a także jako dodatek pasz dla trzody chlewnej, drobiu, bydła rogatego, a także innych zwierząt.

Także stosowany jest w branży chemicznej, między innymi do wytwarzania mydeł, lakierów i farb, w przemyśle kosmetycznym oraz jako biopaliwo.

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1.

Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

OLEJ SOJOWY SUROWY

Prezentujemy wysokiej jakości olej sojowy surowy o szerokim zastosowaniu. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego charakterystyką i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Olej sojowy surowy, czyli niepoddany procesowi rafinacji jest pozyskiwany w wyniku obróbki przez proces tłoczenia nasion soi zwyczajnej – jednorocznej rośliny zaliczanej do bobowatych, która wywodzi się z południowo-wschodniej Azji.

Soja uznawana jest za najważniejszą na świecie roślinę oleistą. Aktualnie największymi producentami soi są Stany Zjednoczone, Brazylia oraz Argentyna.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży surowców roślinnych. Klientom dostarczamy również starannie wyselekcjonowane oleje roślinne przeznaczone dla wielu branż, między innymi spożywczej, agro, chemicznej, petrochemicznej.


Zapraszamy do zamówienia oleju sojowego surowego!
Nasza firma kładzie nacisk na pełne zadowolenie klientów. Wyróżniają nas nie tylko najwyższa jakość towaru, ale także profesjonalna i kompleksowa obsługa.

Oleje przede wszystkim sprzedajemy luzem – dostarczamy je w autocysternach. Dysponujemy także linią przeznaczona do butelkowania pod marką klienta.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie oleje są poddawane precyzyjnym i systematycznym kontrolom przez certyfikowane laboratoria, dlatego zapewniamy ich najwyższą jakość.

Posiadamy własny magazyn zlokalizowany w Jastrzębiu-Zdroju w okolicy granicy polsko-czeskiej i autostrady A1. Dysponujemy własną flotą lub dostarczamy towary we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Zapewniamy transport surowców rolnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy stale do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami, aby uzyskać dokładne informacje.

Zapraszamy serdecznie do zamówienia u nas olejów sojowych oraz innych typów olejów!