Olej rzepakowy nierafinowany

W asortymencie posiadamy również wysokiej jakości oleje rzepakowe nierafinowane, czyli oleje nieoczyszczone lub oczyszczone częściowo, surowe.


Olej rzepakowy nierafinowany - producent

Jako dostawca olejów roślinnych z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewniamy kompleksową i fachową obsługę dla klientów na terenie całej Unii Europejskiej.

Dostępny u nas nierafinowany olej rzepakowy to towar od sprawdzonych producentów posiadający szerokie zastosowanie w różnych branżach, w tym między innymi w branży agro, spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej czy chemicznej.

Poza branżą spożywczą znalazł on także zastosowanie między innymi w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, rolniczej, w przemyśle chemicznym oraz petrochemicznym jako dodatek do produkcji paliw płynnych – biodiesla.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze surowce rolne były najwyższej jakości i spełniły wszystkie wymagania klientów.

Olej rzepakowy nierafinowany
Najbardziej wartościowy jest nierafinowany olej rzepakowy, który powstaje w procesie tłoczenia na zimno nasion rzepaku. Dzięki temu zawiera on bogactwo ważnych substancji odżywczych, które mają liczne dobroczynne właściwości.
Oleje znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się wysoką zawartością wartościowych substancji, w tym między innymi kwasów tłuszczowych oraz witamin.

Specjalne procesy produkcyjne oraz odpowiedni transport odpowiadają za ich optymalne parametry.

Olej rzepakowy nierafinowany - informacje

Olej rzepakowy powstaje w z nasion rzepaku – kapusty rzepak, która jest jedną z najczęściej uprawianych roślin oleistych.

Rzepak jest rośliną jednoroczną lub dwuletnią o charakterystycznych żółtych kwiatach, której uprawa popularna jest także w Polsce.

Pod względem zawartości substancji odżywczych olej rzepakowy posiada duże ilości kwasów tłuszczowych – 35-50 proc., w tym wartościowych kwasów nienasyconych, a także 18-30 proc. protein. Także posiada duże ilości witamin, w tym witaminy E.

Zawiera też dużą ilość fosforu do 30 ppm lub do 300 ppm.

Nierafinowany olej rzepakowy może być wartościowym dodatkiem w każdej diecie.

Obniża poziom „złego” cholesterolu LDL, wspiera prawidłową pracę serca i układu krwionośnego, poprawia działanie układu odpornościowego oraz wspomaga metabolizm.

Ze względu na wysoką ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych nierafinowany olej rzepakowy polecany jest głównie do stosowania na zimno, na przykład jako dodatek do sałatek i innych dań.

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1.

Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

OLEJ RZEPAKOWY NIERAFINOWANY

W naszej firmie prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości olejów roślinnych – w asortymencie posiadamy również wysokiej jakości oleje rzepakowe nierafinowane, czyli oleje nieoczyszczone lub oczyszczone częściowo, surowe.

Olej rzepakowy powstaje w z nasion rzepaku – kapusty rzepak, która jest jedną z najczęściej uprawianych roślin oleistych. Rzepak jest rośliną jednoroczną lub dwuletnią o charakterystycznych żółtych kwiatach, której uprawa popularna jest także w Polsce.

Najbardziej wartościowy jest nierafinowany olej rzepakowy, który powstaje w procesie tłoczenia na zimno nasion rzepaku. Dzięki temu zawiera on bogactwo ważnych substancji odżywczych, które mają liczne dobroczynne właściwości.

Pod względem zawartości substancji odżywczych olej rzepakowy posiada duże ilości kwasów tłuszczowych – 35-50 proc., w tym wartościowych kwasów nienasyconych, a także 18-30 proc. protein.


Zapraszamy do zamówienia oleju rzepakowego nierafinowanego!
Nasza firma Producent Oleju specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości olejów roślinnych, w tym także nierafinowanego oraz rafinowanego oleju rzepakowego od najlepszych producentów.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty, dlatego też wszystkie nasze oleje są poddawane systematycznym kontrolom w certyfikowanych laboratoriach analitycznych.

Nasz magazyn położony jest na terenie południowej Polski, a dokładnie w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, która zlokalizowana jest nieopodal granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1 prowadzącej do Czech. Tak dobre umiejscowienie powoduje, że możemy szybko realizować dostawy do klientów na terenie całej Unii Europejskiej.

Dysponujemy własnym zapleczem transportowym. Specjalizujemy się głównie w transporcie autocysternami – oleje sprzedajemy luzem, dostarczając je bezpośrednio do klienta. Także istnieje możliwość zamówienia usługi butelkowania olejów – posiadamy własną linię do ich butelkowania pod marką klienta.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zachęcamy do zamówienia oleju rzepakowego w naszej firmie!