Tłuszcz zniczowy zwierzęcy

Producent Oleju oferuje najwyższej jakości tłuszcz zniczowy bielony – dostarczamy wyłącznie sprawdzone surowce od najlepszych dostawców na terenie Polski oraz Unii


Tłuszcze zwierzęce kat. III - producent

Naszym głównym celem jest całkowite zadowolenie klientów, dlatego też dążymy do tego, aby zapewniać im dostęp do najlepszych towarów w przystępnych cenach.

Duży nacisk kładziemy również na jakość obsługi.

Posiadamy wielu klientów, którzy rekomendują nas jako sprawdzonego dostawcę – mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na dołączenie do grona naszych stałych odbiorców.

Tłuszcz zniczowy
Nasze tłuszcze wieprzowe charakteryzują się najwyższą jakością. W swojej ofercie posiadamy głównie tłuszcz w odmianie "letniej" i zimowej" różniące się temperaturą krzepnięcia. Przeznaczone są do produkcji świec i zniczów.
Dostarczane są przy pomocy autocysterny w określonej temperaturze ok. 60-80 st.C.

Tłuszcze zwierzęce - wieprzowy zniczowy bielony

Tłuszcze zwierzęce znajdują zastosowanie również w innych gałęziach przemysłu począwszy od produkcji olejów smarowych, na produkcji biopaliw skończywszy.

Nasze tłuszcze zniczowe charakteryzują się najwyższą jakością. W swojej ofercie posiadamy głównie tłuszcz wieprzowy rafinowany i bielony przeznaczony do produkcji świec i zniczy.

Tłuszcze zwierzęce znajdują zastosowanie również w innych gałęziach przemysłu począwszy od produkcji olejów smarowych, na produkcji biopaliw skończywszy.

Nasze tłuszcze zniczowe dostarczamy we wskazane miejsce w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Zapewniamy ilości hurtowe jak i mniejsze zamówienia.

Tłuszcz zniczowy bielony

TŁUSZCZE ZWIERZĘCE KAT III - TŁUSZCZ WIEPRZOWY RAFINOWANY, BIELONY
Tłuszcz wieprzowy uzyskiwany z wytopu surowców tłuszczowych pochodzenia zwierzęcego metodą wytopu Alfa Laval służy do produkcji świec i zniczy.

Specyfikacja:
Barwa: Biała
Konsystencja: stała, twarda, plastyczna, jednolita
Struktura: gładka
Zapach: neutralny, charakterystyczny dla metody wytopu
Zanieczyszczenia: brak
FFA: max 5%
Liczba nadtlenkowa: max 10 meq O2/kg
Zawartość wody: max 0,5%
Temperatura krzepnięcia 44-50 st.C

Doskonały surowiec do wyrobu świec i zniczy lub jako dodatek do parafin i wosków. Charakteryzuje się powtarzalną jakością przez co wzbudza zaufanie wśród wielu producentów.


Zapraszamy do zamówienia tłuszczu zniczowego!
Nasza firma Producent Oleju wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferuje im najwyższej jakości tłuszcz zniczowy.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami, a także regularnej kontroli naszych surowców możemy zapewnić Państwu ich pełne bezpieczeństwo.

Dostarczamy tłuszcz zwierzęcy zniczowy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Posiadamy własny magazyn zlokalizowany w miejscowości Jastrzębie-Zdrój na południu Polski.

Nasza firma realizuje transport własny lub z pomocą sprawdzonych spedytorów. Oferujemy głównie surowce luzem, ale również istnieje możliwość ich konfekcjonowania – pakowania w opakowania zbiorcze.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo – nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie zapytania wyczerpująco.

Nasze tłuszcze zniczowe dostarczamy we wskazane miejsce w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.
Zapewniamy ilości hurtowe jak i mniejsze zamówienia.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!