Śruta sojowa

W naszym asortymencie znalazła się również śruta sojowa,idealna jako dodatek paszowy dla różnych gatunków zwierząt.


Śruta sojowa - producent

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony z tego, co oferujemy, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była całkowicie udana.

W naszym asortymencie znalazła się również śruta sojowa, która cechuje się bardzo dobrymi parametrami odżywczymi, dlatego też jest powszechnie stosowana jako dodatek paszowy dla różnych gatunków zwierząt.

Śruta sojowa
Wysokiej jakości śruta zawiera duże ilości wartościowych substancji odżywczych, w tym między innymi białka oraz witamin i minerałów. W porównaniu do makuchów ma obniżoną ilość tłuszczu, dlatego też cechuje ją mniejsza wilgotność.
Powyższe rodzaje śruty są rekomendowane jako wartościowy dodatek do pasz dla zwierząt różnych gatunków, wspierając ich prawidłowy wzrost oraz rozwój.

Ze względu na wysoką zawartość białka stanowi podstawę pasz wysokobiałkowych.

Śruta sojowa – podstawowe informacje

Wytwarza się przede wszystkim śrutę zbożową, ale również można produkować ją z innych typów nasion, na przykład roślin strączkowych lub oleistych.

Śruta sojowa jest otrzymywana jako produkt przeróbki nasion soi po wyciśnięciu z nich oleju, a także dodatkowej obróbki cieplnej.

W zależności od końcówki obróbki śruta może być toastowana – jest wtedy podobna do trocin drzewnych o kolorze brązowym, albo też granulowana – wówczas ma postać granulek wytwarzanych przez granulator, co ułatwia także jej transport i przechowywanie.

Dzięki zawartości wartościowych substancji oraz wysokiej dawce energii śruta sojowa stanowi doskonały komponent paszowy dla zwierząt wielu gatunków, będąc alternatywą dla drogich karm i mączek mięso-kostnych.

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1.

Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

ŚRUTA SOJOWA

Śruta sojowa – jedna z najlepszych jakościowo śrut znajdujących się na rynku, która często wykorzystywana jest do mieszanek paszowych dla zwierząt. Powstaje podczas procesu obróbki soi przez wyciskanie z niej oleju oraz obróbkę cieplną.

Wytwarza się przede wszystkim śrutę zbożową, ale również można produkować ją z innych typów nasion, na przykład roślin strączkowych lub oleistych.

Soja jest jedną z najczęściej używanych roślin w branży agro, która ze względu na swój profil wartości odżywczych doskonale nadaje się do żywienia różnych zwierząt, w tym zwierząt gospodarskich, drobiu oraz ryb.

Aktualnie za najlepsze uznaje się śrutowniki kamieniowe, które składają się z dwóch kamieni odpowiedzialnych za ścieranie wpadających między nie nasion. Stopień rozdrobnienia można regulować poprzez odpowiednie ustawienie między sobą kamieni.Zapraszamy do zamówienia śruty sojowej!
Nasza firma Producent Oleju jest skoncentrowana na tym, aby oferować klientom wyłącznie sprawdzone, bezpieczne produkty w korzystnych cenach.

Zapewniamy dostawę luzem oraz w workach typu Big Bag na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Dysponujemy własną flotą transportową, a także dostarczamy towary we współpracy z zewnętrznymi firmami spedycyjnymi

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1. Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Surowce rolne dostarczamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami oraz produktami, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty śruty sojowej!