Olej sojowy odgumowany

Nasza firma posiada w swojej ofercie wysokiej jakości olej sojowy odgumowany – jest to surowiec używany powszechnie jako natłuszczacz paszowy.


Olej sojowy odgumowany - producent

Nasza firma Producent Oleju posiada w swojej ofercie wysokiej jakości olej sojowy odgumowany – jest to surowiec używany powszechnie jako komponent tłuszczowy oraz natłuszczacz paszowy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i dostawy surowców roślinnych, w tym między innymi olejów o wszechstronnym zastosowaniu.

Poprzez współpracę z najlepszymi producentami gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję z parametrów produktów.

Olej sojowy odgumowany
Dostępny w naszej ofercie olej sojowy odgumowany to produkt cechujący się najlepszymi parametrami. Olej sojowy jest jednym z najczęściej wykorzystywanych olejów w wielu branżach, w tym między innymi w branży agro – rolniczej.
Oleje znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się wysoką zawartością wartościowych substancji, w tym między innymi kwasów tłuszczowych oraz witamin.

Specjalne procesy produkcyjne oraz odpowiedni transport odpowiadają za ich optymalne parametry.

Olej sojowy odgumowany - podstawowe informacje

Odgumowany olej sojowy jest rodzajem oleju sojowego poddanego procesowi odgumowania (odśluzowania, odszlamowania, degummingu).

Proces ten prowadzony jest w przypadku olejów o wysokiej zawartości fosfolipidów celu ich oddzielenia, a następnie usunięcia.

Proces przeprowadza się przez hydratację (uwodnienie) słabym roztworem kwasu fosforowego.

Nazwa procesu pochodzi od konsystencji usuwanej substancji, która przypomina gumę.

Wytworzony przez proces odgumowania olej sojowy jest stosowany przede wszystkim w branżach spożywczej oraz agro, w tym między innymi jako natłuszczacz paszowy oraz jako komponent do dalszej produkcji.

Jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ nie klei się i nie powoduje zapychania dysz maszyn.

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1.

Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

OLEJ SOJOWY ODGUMOWANY

Nasza firma posiada w swojej ofercie wysokiej jakości olej sojowy odgumowany – jest to surowiec używany powszechnie jako komponent tłuszczowy oraz natłuszczacz paszowy.

Olej sojowy jest bogaty w wartościowe substancje odżywcze, w tym między innymi w około 23-32 proc. jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, około 50-64 proc. wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega, a także liczne witaminy, w tym witaminę E, fosfolipidy i antyoksydanty.

Odgumowany olej sojowy jest rodzajem oleju sojowego poddanego procesowi odgumowania (odśluzowania, odszlamowania, degummingu). Proces ten prowadzony jest w przypadku olejów o wysokiej zawartości fosfolipidów celu ich oddzielenia, a następnie usunięcia.

Wytworzony przez proces odgumowania olej sojowy jest stosowany przede wszystkim w branżach spożywczej oraz agro, w tym między innymi jako natłuszczacz paszowy oraz jako komponent do dalszej produkcji.


Zapraszamy do zamówienia olejów!
W naszej firmie satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując nie tylko najwyższą jakość naszych surowców, ale także profesjonalną i kompleksową obsługę.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą towaru luzem – dostarczamy je do klientów w autocysternach. Istnieje także możliwość butelkowania olejów na zamówienie pod marką klienta – dysponujemy linią przeznaczoną do butelkowania. Wszystkie produkty w naszej ofercie poddawane są regularnym kontrolom przez nowoczesne, certyfikowane laboratoria, dzięki czemu możemy zagwarantować wszystkim z naszych klientów ich najwyższą jakość.

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1. Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Surowce rolne dostarczamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Nasi pracownicy są gotowi do odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania – prosimy o kontakt.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty olejów!