Olej słonecznikowy surowy

W naszej firmie zakupią Państwo najwyższej jakości olej słonecznikowy surowy w różnych gatunkach.


Olej słonecznikowy surowy - producent

Dostarczamy wyłącznie surowce od sprawdzonych producentów przeznaczone do zastosowania w różnych branżach. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Producent Oleju to kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie dostawy olejów roślinnych w Polsce oraz na terenie innych państw Unii Europejskiej.

Zastosowanie oleju słonecznikowego surowego jest bardzo szerokie.

Kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientów.

Olej słonecznikowy surowy
Pozyskiwany z nasion słonecznika olej słonecznikowy jest jednym z najważniejszych olejów spożywczych używanych w wielu branżach.
Produkcja oleju słonecznikowego została opatentowana na początku XVIII wieku. Aktualnie jednymi z największych producentów oleju słonecznikowego są Ukraina oraz Rosja.
Oleje znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się wysoką zawartością wartościowych substancji, w tym między innymi kwasów tłuszczowych oraz witamin.

Specjalne procesy produkcyjne oraz odpowiedni transport odpowiadają za ich optymalne parametry.

Olej słonecznikowy surowy - podstawowe informacje

Pod względem wartości odżywczych najlepszy jest olej słonecznikowy surowy, czyli niepoddawany procesowi rafinacji.

Olej słonecznikowy cechuje się wysoką zawartością witaminy E, fitosteroli, a także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Przeważa w nim ilość kwasów omega-6.

Naturalny olej słonecznikowy surowy posiada ciemnożółty kolor i może pojawiać się w nim mętny osad.

Termin jego ważności jest krótki, a dodatkowo skrócić go może nieodpowiednie przechowywanie z dostępem do tlenu i promieniowania UV. Olej zaczyna wtedy się utleniać i gorzknieć.

Jest on używany między innymi do przygotowywania potraw, jako surowiec spożywczy do produkcji margaryny i innych tłuszczów kulinarnych. Znalazł także zastosowanie w przemyśle chemicznym przy produkcji farb, lakierów, mydeł.

Olej słonecznikowy surowy produkowany jest w różnych gatunkach – wyższym, pierwszym oraz drugim (technicznym).

Nasz magazyn położony jest w Jastrzębiu-Zdroju w pobliżu granicy polsko-czeskiej oraz autostrady A1.

Transport realizujemy przy użyciu własnej floty lub we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

OLEJ SŁONECZNIKOWY SUROWY

W naszej firmie zakupią Państwo najwyższej jakości olej słonecznikowy surowy w różnych gatunkach. Dostarczamy wyłącznie surowce od sprawdzonych producentów przeznaczone do zastosowania w różnych branżach.

Pozyskiwany z nasion słonecznika olej słonecznikowy jest jednym z najważniejszych olejów spożywczych używanych w wielu branżach. Produkcja oleju słonecznikowego została opatentowana na początku XVIII wieku.

Pod względem wartości odżywczych najlepszy jest olej słonecznikowy surowy, czyli niepoddawany procesowi rafinacji. Olej słonecznikowy cechuje się wysoką zawartością witaminy E, fitosteroli, a także wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Olej słonecznikowy surowy produkowany jest w różnych gatunkach – wyższym, pierwszym oraz drugim (technicznym).


Zapraszamy do zamówienia oleju słonecznikowego surowego!
Firma Producent Oleju posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dostawie olejów roślinnych na terenie Europy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać naszym klientom dostęp do najwyższej jakości towarów w przystępnych cenach, a także z fachową i pełną obsługą dla całkowitej satysfakcji.

Dysponujemy własnym magazynem zlokalizowanym w południowej części Polski, w mieście Jastrzębie-Zdrój położonym przy granicy polsko-czeskiej oraz w okolicy autostrady A1. Posiadamy własną flotę transportową, a także współpracujemy ze sprawdzonymi spedytorami.

Sprzedaż olejów roślinnych, w tym oleju słonecznikowego surowego prowadzimy przede wszystkim luzem, w specjalnie przeznaczonych do tego autocysternach. Również istnieje możliwość butelkowania olejów pod marką klienta – posiadamy własną linię do butelkowania.

Stale dbamy o jak najwyższą jakość naszego towaru – wszystkie oleje roślinne w naszym asortymencie są regularnie poddawane dokładnym badaniom przez certyfikowane laboratoria analityczne.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem olejów roślinnych, pozostajemy stale do Państwa dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą telefonicznie lub e-mailowo w celu uzyskania niezbędnych informacji.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!