Producent tłuszczy zwierzęcych 3 kategorii

Śruta rzepakowa producent
Producent śrut paszowych: rzepakowych, sojowych, słonecznikowych
15 lipca 2019
ESTRY METYLOWE: RME, SFME, SME, UCOME
Producent estrów metylowych
29 lipca 2019

Producent tłuszczy zwierzęcych 3 kategorii

Tłuszcze zwierzęce kat. 3

Tłuszcze zwierzęce kat. 3

Producent tłuszczy zwierzęcych 3 kategorii

W naszej firmie jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować klientom wyłącznie najwyższej jakości surowce o szerokim zastosowaniu – oleje roślinne, makuchy, śruty, a także chemię.

Nasza asortyment został również wzbogacony o tłuszcze zwierzęce kat. 3 raz o estry metylowe, które cechują się bardzo dobrą jakością potwierdzoną przez niezależne, certyfikowane laboratoria analityczne.

Oferowane przez nas produkty stosowane są w wielu branżach, w tym między innymi w branży agro, branży spożywczej, branży chemicznej, branży petrochemicznej, w tym także do produkcji biopaliw jak biodiesel.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszej firmie!

Tłuszcze zwierzęce kat. 3 – podstawowe informacje

Tłuszcze zwierzęce zaliczane do kat. 3 według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1069/2009 z 21 października 2009 r. są to tłuszcze nieprzeznaczone do spożycia przez ludzi. Mogą być spożywane przez zwierzęta, w tym między innymi w formie pasz lub też karm dla zwierząt domowych.

W użyciu znajduje się kilka różnych rodzajów tłuszczów zwierzęcych zaliczanych do kat. 3 w zależności od ich pochodzenia. Wszystkie z nich wytwarza się z ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego.

 

Rodzaje tłuszczów zwierzęcych kat. 3:

  • tłuszcz kat. 3 drobiowy – otrzymywany z drobiowych ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
  • tłuszcz kat. 3 wieprzowy – otrzymywany z trzodowych (wieprzowych) ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
  • tłuszcz kat. 3 wołowy – otrzymywany z wołowych ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego
  • tłuszcz kat. 3 mieszany – otrzymywany z drobiowych, trzodowych i wołowych produktów pochodzenia zwierzęcego

 

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tłuszcze zwierzęce zaliczane do kat. 3 w różnych wariantach do wyboru. Dzięki optymalnym parametrom odżywczym, a także bardzo dobrym właściwościom fizykochemicznym są nieodzownym składnikiem w produkcji pasz i karm dla zwierząt.

Dostępne w naszej ofercie tłuszcze zwierzęce kat. 3 posiadają optymalny profil kwasów tłuszczowych wzbogaconych o naturalne witaminy. Cechują się również doskonałymi właściwościami organoleptycznymi, co powoduje, że są uznawane za wysoce smakowite wśród zwierząt.

Zapraszamy do zamówienia tłuszczów zwierzęcych kat. 3

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza – jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę!

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami surowców, a także regularnie sprawdzamy ich jakość poprzez prowadzenie dokładnych badań w certyfikowanych laboratoriach analitycznych.

Nasza firma dysponuje nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na bezpieczne przechowywanie tłuszczów zwierzęcych kat. 3 oraz innych surowców w optymalnych dla nich warunkach. Posiadamy także własną flotę transportową, która pozwala nam na dowóz naszych towarów bezpośrednio do odbiorców w Polsce i w Unii Europejskiej.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi artykułami, jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie z nich.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!